אודות

HGS GROUP החברה הפרטית המובילה בישראל בתחום הדין הבולגרי, הוצאת אזרחות בולגרית והשקעות נדלן בבולגריה.   החברה פעילה בתחום הדיון הבולגרי ובנדלן בבולגריה מזה שמונה שנים ובעלת ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם השוק הבולגרי. צוות HGS מקפיד על מקצועיות, שקיפות, ושיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
 
את החברה מובילים:
                                  
נפתלי (תולי) הלוי: בולגרי במוצאו, המייסד והבעלים של חברת HGS GROUP הפעילה מזה כחמש שנים בתחום היזמות העסקית והנדלן בבולגריה. נפתלי מביא עמו ניסיון רב בתחום הנדל"ן בישראל. נפתלי מתגורר באחד הבתים היפים שבנה בשכונת נווה צדק בתל אביב. נפתלי עוסק מזה שנים רבות בפיתוח עסקי בארץ ובחו"ל ומתמחה בייזום פרויקטים בחברה הבולגרית, שם קשר קשרים אישיים, חברתיים ומקצועיים ענפים.

 
ברברה פז: מייסדת ובעלים של חברת HGS ISRAEL חברה לשיווק השקעות נדלן בבולגריה. ברברה מנהלת את מערך השיווק ואחראית על הפיתוח העסקי בחברה. בעבר ניהלה דסק השקעות נדל"ן חו"ל בחברת אנגלו סקסון, תל אביב. לברברה ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן ובחקר שווקי נדל"ן בארץ ובחו"ל. מנהלת פורום נדל"ן באתר הנשים אסימון וכותבת מומחית באתר מאמרים

 
 דניאלה אילצ'בה, עו"ד: הצטרפה לחברה לפני כארבע שנים הישר מתפקידה כיועצת משפטית בעירית מחוז פלובדיב, מרכז הפעילות של HGS בבולגריה. דניאלה מתמחה במשפט האזרחות הבולגרית, משפט מסחרי ובנדל"ן לרבות מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה, פיתוח קרקעות וכו'. בזכות נסיונה בעבודה ברשות המוניציפלית, צברה ידע רב ומומחיות בביצוע נהלים הקשורים לחוק התכנון והבניה הבולגרי. דניאלה מנהלת את הצוות הבולגרי ופועלת במרץ לקידום הפרוייקטים של החברה מבחינה משפטית ולוגיסטית.
 
מריה ניקולובה: המנהלת האדמניסטרטיבית של החברה. אחראית על תפעול שוטף של החברה בתחומי פעילויות שונים כולל הקשר עם קבלנים ושותפים עסקיים.
 
קיריל גיאורגייב, רוא"ח: קיריל הוא שותף בכיר בחברת Captain Garant, משרד רוא"ח יוקרתי בבולגריה. קיריל הוא רוא"ח ויועץ פיננסי אישי של החברה ומייעץ על בסיס קבוע בתחומי תכנון פיננסים ואופטימיזציה של השקעות ומבנים פיננסיים בינלאומיים.
 HGS GROUP לוקחת על עצמה באופן מלא את הניהול של כל פרויקט, ביצועו ושיווקו. החברה מכוונת למטרה הראשונה - החזר גבוה למשקיע, מטרות נוספות נקבעו בשיתוף עם המשקיעים.
 
חזון החברה מתבסס על שותפות עסקית מלאה עם המשקיעים אשר לוקחים חלק מלא בקבלת החלטות מהותיות. אנו מאמינים כי המשקיעים הם יסודות החברה ושותפים לטווח הארוך, ולכן פיתחנו מערכת דיווח שקופה וברורה למשקיעים המעדכנת אותם אחת לרבעון באופן פרטני. לאורך כל הדרך אנו שומרים על קשר קבוע ואישי עם המשקיעים, דלתינו פתוחה תמיד לשיחה ועדכונים מהשטח.
 
HGS GROUP דוגלת במקצועיות מהמעלה הראשונה, ומקפידה לעבוד מול בעלי מקצוע ונותני שירותים מקצועיים מהמובילים ביותר בבולגריה. לאורך השנים יצרו יזמי החברה רשת מסועפת של קשרים עם אנשי מפתח ובכירים בשלטון המדיני והמקומי, המעניקה יתרון משמעותי בקידום הפרויקטים.
 
 

לקביעת פגישת היכרות ופרזנטציה אישית צור קשר
 
משרדי HGS GROUP
ברברה פז
VP Investments
מושב מצליח
050-7235981,074-7027024