נדל"ן בבולגריה

 
השקעות נדלן בולגריה - זה הזמן!
 
HGS GROUP פותחת חלון הזדמנויות להשקעות נדלן באירופה. אירופה מתעוררת, והשקעות נדלן באירופה הופכות אטרקטיביות מבעבר. במסגרת פעילות החברה, אנו מאתרים קרקעות בבולגריה שגלום בהן פוטנציאל, ופועלים למיצוי אפשרויות הפיתוח וקבלת היתרים מתאימים ע"מ לממש את התוכניות עד שלב בניית הפרויקט ומכירתו.
 
 
ההתעניינות הישראלית בהשקעות נדלן, נדלן באירופה בכלל או בפרט נדלן מזרח אירופה הפכה זה מכבר לתופעה מוכרת.
 
במשך תקופה ארוכה אנשי עסקים רבים השקיעו וקידמו פרויקטים רבים בפולין, צ'כיה, הונגריה ורומניה. ובכל התקופה הזו נותר נדלן בולגריה מחוץ לאור הזרקורים. בניגוד לשכנותיה, לא זכתה בולגריה לזינוק הכלכלי שאפיין את הנדלן באירופה וגם פעילותם של אנשי העסקים והיזמים הזרים במדינה לא הייתה באותו היקף. נדלן בולגריה נמצא אי שם מאחור לעומת הנדלן באירופה, אבל עובדה זו שייכת לעבר.
 
 
כל זאת עתיד להשתנות. בולגריה כמדינה, ופלובדיב העיר בפרט, עוד לא הספיקו לעשות את הקפיצה הכלכלית הגדולה שלהן. נדלן מזרח אירופה מקבל חבר חדש... נדלן בולגריה.
 
 
בולגריה, הממוקמת בין אסיה לאירופה, צפויה להיות תחנת המעבר לסחורות בין שתי היבשות. האיחוד האירופי סימן את בולגריה כמדינת מעבר. על פי התכנון, הסחורות שיירכשו באסיה ובמזרח יובאו לפלובדיב, שבה יהיו מחסני בונדד, ומשם הסחורה תועבר לארץ היעד.
 
 
במסגרת מדיניות זו, הוכרז האזור הסמוך לנמל התעופה כאזור סחר חופשי. כמו כן, פלובדיב, שתהיה המוקד שאליו יובאו כל הסחורות, נהנית כעת מהשקעות עתק לצורך פיתוח התשתיות שלה. במסגרת התוכניות, צפויה אוכלוסיית העיר לגדול ולהגיע למעל מיליון תושבים. גידול האוכלוסין הזה יניב דרישה למגורים, וזה הפוטנציאל האדיר שאיתרה חברת HGS GROUP.
 
 
החברה רכשה שני מתחמים בעיר, בשטחים שבהם צפוי פיתוח למגורים, ובהם היא יוזמת הקמה של כ-200 יח"ד. מתחם אחד, בצפון מערב העיר, בשטח של כ-25 דונם, מיועד לבניית מגורי יוקרה למעמד הבינוני גבוה בהיקף של כ-240 יח"ד. המתחם השני, הממוקם מעט דרומה משם, בשטח של כ-6 דונם, מיועד לבניית כ-60 יח"ד.
 
 
לא רק יעדה של בולגריה כתחנת מעבר לסחורות מהווה סיבה להשקעה במדינה. גם חוזקה של המערכת הבנקאית במדינה מסייע למשקיעים. הסיבה לכך היא שבניגוד לרומניה או אפילו בריטניה, היקף ההלוואות והמינוף בבולגריה- ומכאן גם החשיפה למשבר הכלכלי הגדול שפרץ בסוף שנת 2008 - היו נמוכות הרבה יותר.
 
 
המערכת הבנקאית הבולגרית שמרה על שמרנות יחסית וזה שמר על המדינה מקריסה כלכלית. לכן הבנקים שם לא נפגעו, והם חזקים מאוד.
 
 
כיום אנו רואים התאוששות במחירי נדלן בולגריה בכלל ובסופיה ובפלובדיב בפרט. ההגירה החיובית לפלובדיב מעלה את הביקוש לדירות ומחירי הנכסים למגורים מתחילים לעלות. אנו רואים את הפוטנציאל האדיר הטמון בפרויקט המגורים Maritza Estates קומפלקס ייחודי בן 25,000 מ"ר של שכונת מגורים חדישה, באזור המתפתח והאטקרטיבי ביותר של העיר.
 
 
בשבילנו המושג נדלן באירופה בכלל, ובפרט נדלן בולגריה הוא הרבה יותר ממושג, הוא מקצוע, ניסיון ותשוקה.
 
 
אנו בחברת HGS GROUP משתדלים להקל על המשקיעים ע"י שיתוף פעולה מלא והקפדה על העברת דיווחים שוטפים. כמו כן, רושמים את שמו של כל משקיע בקרקע. המשקיע יכול לנסוע ולראות את הפרויקט בעיניו, ואכן הרבה משקיעים נוסעים ומתרשמים בעצמם. כל זה יוצר אצל המשקיע תחושת ביטחון אישי ותחושה כי הדברים נעשים באופן רשמי ומסודר.
 
 
לפרטים נוספים אודות הפרויקט ליצירת קשר 074-7027024 ברברה פז 050-7235981
 
 

Sky Buildings Plovdiv

במתחם הפרויקטים שלנו החלו בינואר 2009 בהקמת קומפלקס ענק מודרני משולב מסחרי, מגורים ובילוי

D&D Village


פרויקט מגורים closed gated community , על שטח 61 דונם בפרבר העיר המשלב וילות ודופלקסים.
 
קניונים בפלובדיב

mall of plovdiv בצפון העיר
Galeria Plovdiv  בדרום העיר

Markovo Tepe Mall במרכז העיר
 


Skyline Towers Plovdiv Bulgaria


Skyline Towers מגדלי משרדים ומסחר במרכז העיר - בבניה
Royal City Plovdiv

קומפלקס מגורים ומשרדים במרכז העיר