נתי ביט סיכום נסיעה לפלובדיב

סיכום נסיעה עבודה לפלובדיב
 
עקב הצטרפותי בתור משקיע לפרויקט הנדל"ן בפלובדיב הוזמנתי להצטרף ביחד עם קבוצת משקיעים + מתעניינים בהשקעה לנסיעה של סוף שבוע אל איזור ההשקעה בפלובדיב ואל העיר עצמה.
 
הנסיעה בתור נסיעה הייתה כיפית ומפנקת. צוות HGS אירח אותנו באווירה משפחתית וקרובה אך עם זאת עניינית ומקצועית. לרגעים זה ממש הרגיש כמו חופשת נעימה ומפנקת , אבל נראה לי אבל שלצורך יצירת חוות דעת זו אני אתרכז יותר בנושאים אשר נוגעים ישירות להשקעת הנדל"ן.
 
 
במשך שלושת ימי הנסיעה יצא לי להכיר יותר מקרוב את תולי ואת ברברה והתרשמותי הקודמת לגבי יושרם ורמת המקצוענות שלהם התחזקה מאוד.
 
כמו כן התרשמתי מאוד מהמיקום של הקרקע ומקרבתו לנהר היפהפה. למרות שהבנתי מהתיאורים ששמעתי מקודם שהמיקום הוא מצוין אין ספק שזה היה אחרת להיות שם ולראות את המקום באופן פיזי. איזור גדות הנהר מדהים ומלא טבע וכל בר דעת ישמח לגור בפרויקט במיקום שכזה. המיקום מוסיף לפרויקט נגיעה של יוקרה וזה בהחלט מתאים לרמת הבנייה היוקרתית שאותה אנו מתכננים.
 
 
 
מלבד הצוות הישראלי, פגשתי גם את הצוות המקומי דני, ג'ורג וניק שעל חלקם כבר שמעתי טובות בארץ. צוות זה מנהל למעשה בפועל את כל המהלכים לקידום הפרויקט מול הרשויות הבולגריות והתרשמתי שהם עושים עבודה מצוינת. בזמן שהייתי יצא לי לבחון מקרוב את התנהגותם ובהחלט התרשמתי מהמקצועיות שלהם, מהאמינות שלהם ואין ספק שאכן הם מקושרים היטב עם קודקודים חשובים בעירייה וגם בנציגויות ממשלתיות.
ההיכרות האישית איתם נתנה לי גם תחושה טובה שהנהלת HGS בארץ יודעת לבחור נכון את הצוותים הניהוליים שתפקידם הוא שמירת האינטרסים של המשקיעים וקידום מהיר ונכון של הפרויקט.
 
HGS היא מבחינתי קבוצה מיוחדת במבנה העסקי שלה. לא חברת השקעות גדולה ומנוכרת כי אם קבוצת אנשים מצומצמת ואיכותית שחברו להם יחדיו, כאשר לכל אחד ניסיון רב בתפקידו בחברה. אין ספק שהעובדה שזו קבוצה קטנה יחסית אנחנו בתור משקיעים זוכים לקבל תשומת לב מרבית ואישית. הטיפול בצד הניהולי של הפרויקט הוא איכותי ומבחינת שירות כל שאלה או נושא לבירור נענה באדיבות ובמקצועיות ודבר זה נותן תחושה של חברה יציבה ואמינה. כמו כן לאחר הנסיעה התחזקה בי התחושה שהפרויקט מנוהל ומקודם בצורה נכונה ואיכותית תוך בחירה נכונה של צוותי ניהול ולוחות זמנים ואני מרגיש שהחברה מקדמת את ההשקעה שלי בצורה יעילה לעבר מימוש הפוטנציאל המלא של הפרויקט.
 
ולבסוף תודה אישית מכל הלב על הנסיעה המהנה, על הדאגה והאירגון, האירוח החברי ועל ההיכרות עם עיר המקסימה פלובדיב.
 
תודה רבה לכולכם על כל מה שאתם עושים למעננו והעתיד של כולנו בהחלט נראה ורוד.
 
בהצלחה לכולנו,
 
נתי ביט