אורלי דושי מרץ 2010

בתאריך ה – 15/03/2010 הצטרפתי לנפתלי הלוי (תולי) לנסיעת עבודה קצרה בפלובדיב, בולגריה. את פלובדיב הכרתי בעיקר מסיפורים ששמעתי מאורי, בעלי, שחזר מאוהב במקום מביקורו שם. כעת הפכה העיר להיות להיות מושא אהבה לא קטן, גם שלי. העיר נשמעה לי כעיר קסומה, רגועה ופסטורלית שמשלבת בתוכה פסיפס נדיר ויפהפה של תנופת פיתוח בולטת עם אותנטיות אירופאית עתיקה (אחת הערים העתיקות באירופה). למרות ההתלהבות והסקרנות מהנסיעה הייתה בי גם מעט ספקנות לגבי העיר, מה שהתבדה לחלוטין ונתגלה כנכון ומדויק.
 
 
יש לציין שזו אחת הערים היחידות שאני ביקרתי בהם, שבאופן מפתיע מהרגע הראשון נותנת לך תחושת שייכות, רוגע וביטחון. זו אמנם עיר גדולה אבל יחד עם זאת מזמינה ומהנה מאוד. 
 
יותר מההתרשמות שלי מבולגריה בכלל ופלובדיב בפרט, היה חשוב לי מאוד לפגוש את הצוות הבולגרי שמהווה את הגרעין הפעיל והמהותי בהתקדמות השקעות נדלן שבהם אנו מושקעים. גיליתי צוות מקצועי ומנוסה, בעל יכולות עבודה וארגון, ורצינות מעוררת השראה-מה שכמובן תורם רבות לתחושת הביטחון שלי. מעבר לכך הייתי עדה לפגישות עם מספר אנשי מפתח בכירים בעולם העסקים הבולגרי. פגישות אלו הוכיחו את מרחב התימרון של קבוצת HGS GROUP, בבולגריה הכולל קשרים ומעורבות עסקית וחברתית ענפה.
על כל התזמורת הזו מנצח במקצועיות, צניעות ויושר נפתלי הלוי, שאני בטוחה וסמוכה שהוא יחד עם הצוות שהקים בארץ ובבולגריה יגשים את המטרות שלו ואף יותר.
 
עלו והצליחו,
 
אורלי דושי