איריס קעטבי ינואר 2008

הי תולי וברברה היקרים לי מאד,
 
אני מנצלת את חופשת הפסח על מנת להתיישב ולהודות לכם מעומק הלב על ההזדמנות הנפלאה וההרגשה הטובה, שמלווה אותי מאז שהשקעתי את מיטב כספי בפרויקטים של חברת HGS בבולגריה.
 
ברברה, שמעתי אותך מציגה את הפרוייקט במסגרת הרצאה שנתת ב- BNI ולמרות שהשקעות נדל"ן בחו"ל נראו לי כמו לדבר סינית, משהו בי היה קשוב ופתוח יותר, לאור העובדה ש- 3 ימים קודם מכרתי דירת השקעה ולא היה ברור לי מה אני עושה עם הכסף. 
 
דיברת על הפרוייקט בפלובדיב ועל הרווח המדהים הצפוי למשקיעים וזה סקרן אותי לשמוע יותר. למרות שאנחנו חברות יותר מ-15 שנים, עדיין רציתי לשמוע חוות דעת אובייקטיבית של חבר טוב שלי יאיר, שהינו איש עסקים מצליח שמתעסק בהשקעות נדל"ן.
 
יומיים אחרי הרצאתך קבענו פגישה משולשת עם יאיר והשאר זה כבר היסטוריה. יאיר הקשה, שאל וחקר בפרטי פרטים, טרח לנסוע עם תולי לבולגריה על מנת לראות מקרוב את הפרוייקט, התלהב מאד ממה שראה ומהדרך שבה הדברים מנוהלים והחליט להשקיע גם הוא.
 
מאז הספקנו גם אני ובן זוגי לנסוע לפלובדיב, לראות במו עינינו את המיקום של הקרקעות, ליהנות מהעיר המדהימה ביופייה ולהתלהב מהפוטנציאל הכלכלי שיש בפרויקטים שלכם.
 
שנה וחצי חלפו מאז שהשקענו את כספנו, והרגשתנו רק הולכת ומשתפרת-המשבר הכלכלי העולמי מלפני כשנה לא גרם לנו אפילו לרגע קט לחשוש לפרויקטים של HGS GROUP ולהצלחתם.
 
 כמטפלת פסיכואנרגטית אני מרגישה כיום, פנוייה לגמרי להתמסר באופן טוטאלי למה שחשוב באמת עבורי- לעזור למטופלים שלי להשתחרר מחרדות, טראומות והתמכרויות ולהמשיך ולפתח את שיטת EFT בישראל- כשאת הניהול העסקי והכלכלי של ההשקעה שלי ושל בן זוגי אני משאירה לכם בראש רגוע ולב שלם.
 
תודה לך ולתולי על הטיפול המסור, השקיפות העסקית והיושר שאתם מפגינים כלפי וכלפי שאר המשקיעים.
 
אשמח לדבר ולהמליץ בחום לכל מי שמתעניין בפרויקטים שלכם בפלובדיב. אגב, הבחור שקנה ממני את הדירה, שמע על הפרוייקט, התלהב והשקיע גם הוא.
 
 
חג חרות שמח
איריס קעטבי-נחמני
050-2650519