המלצות משקיעים

 
אייל אלבז אפריל 2010
"במהלך הביקור ראיתי את קצב ההתפתחות בפלובדיב ואת יופיו של האזור והבנתי את הערך של הפרויקט וההשקעה. הבנתי שזה בדיוק כמו להשקיע בפרוייקט כזה בארץ אך במקום יפה יותר שבו כל אחד ירצה לגור."
משה דבורה מאי 2010
"הדימוי שהיה לנו בראשינו על איך אמורים/צריכים להיראות היחסים עם היזמים לא התקרב לחוויה שחווינו כאן. הרושם שהיה לנו מהאמינות המספרית השתלב היטב בתחושת האמינות הגבוהה שיצרה בנו ההנהלה."
הקשר הבולגרי, נדב קפלן מאי 2010
יצא לי להגיע לפלובדיב כשנה לאחר שביצעתי את ההשקעה. במהלך הסיבוב הנ"ל הבנתי למעשה מה האינטואיציה שלי שידרה לי לגבי האנשים ולגבי החברה ולמה באמת אני כ"כ מאמין בפרויקט הזה. האנשים שמנהלים את ההשקעה עבורי, מקצוענים בתחומם.
אסתי נח - פברואר 2010
הביקור בחלקה חיזק את תחושת הביטחון בחבורה זו. החלקה נושקת ליישוב ותיק ובקרבתה בתים חדשים בשלבי בנייה שונים וממש צמוד לה, חברה שהחלה בשיווק בתים. כל אלה נטעו בי תחושת בטחון שקיבלתי החלטה נכונה
שי טורצין ספט' 2009
"התרשמתי לטובה מפגישותיי עם המקומיים. האנשים בעיר הם חברותיים ובעלי רצון טוב. התרשמתי מאד מהאנשים שעובדים בצוות שלנו, ביניהם ג'ורג', דניאלה וטניה. אין לי ספק שלעיר הזו יש פוטנציאל רב."
שמעון כהן פבר' 2010
"לא ציפיתי לאירוח כזה ועל כך אני רוצה להודות לכם, תולי, ברברה ויובל מקרב לב" בקיצור, הרגשתי שהשקעתי את כספי ושמתי אותו בידיים טובות.
אלעד שחר דצמ' 2009
"קבוצה של אנשים נדירים באופיים בפן האישי ובפן המקצועי. בשיחותיי הראשונות עימם לא דיברנו כלל על עסקים, לא הייה שום דחף למכור לי את "המוצר" כמו שאנו מכירים ברוב בתי העסק"
איריס קעטבי ינואר 2008
"שנה וחצי חלפו מאז שהשקענו את כספנו, והרגשתנו רק הולכת ומשתפרת-המשבר הכלכלי העולמי מלפני כשנה לא גרם לנו אפילו לרגע קט לחשוש לפרויקטים של HGS GROUP ולהצלחתם"
נשים כסף ונדלן - דל-יה ליבוביץ מנצור
השקעה בנדל"ן הינה השקעה כספית, ולכן חשובים לי התפוקות מהשקעה זו, כמו מכל השקעה אחרת, שעושה או אעשה. בעיסוקי, יועצת ארגונית ומאמנת עסקית, בכל עסק אני מלמדת כי יש לקבל החלטות רציונאליות, לבדוק תשומות ותפוקות, גם אני קיבלתי החלטה זו בתהליך מסודר, רציונאלי, של איסוף נתונים, בדיקה והשוואה של פרויקטים שונים בארץ ובחו"ל. בתהליך קבעתי לעצמי עוד מספר קריטריונים,
אורלי דושי מרץ 2010
"גיליתי צוות מקצועי ומנוסה, בעל יכולות עבודה וארגון, ורצינות מעוררת השראה מה שכמובן תורם רבות לתחושת הביטחון שלי, על כל התזמורת הזו מנצח במקצועיות נפתלי הלוי שאני בטוחה שיחד עם הצוות יגשים את החזון"