איך להראות את הבית שלכם לקונים פוטנציאליים?

הנה 10 טיפים כיצד עליכם להראות את הבית שלכם כדי למכור מהר ובמחיר טוב!
 
רושם ראשוני
הרושם הראשוני הוא קריטי כל כך. דשא גזום ומטופח, דלת כניסה מחודשת, אמבטיה אסתטית, בית נקי, מסודר, מואר, שמריח טוב. כל אלה משפיעים על קונים פוטנציאליים במודע וגם לא במודע.
 
רושם שני
כל בעיה קטנה שמתגלה מורידה ניקוד מהבית, יותר קל להתרשם מבית שנראה טוב בעיניים מאשר לדמיין כיצד ייראה אם ישקיעו בו קצת. תקנו אטימה וכתמים באמבטיה, תקנו ברזים מטפטפים, בדקו שהכיורים אינם דהויים, אלה עלולים להצביע על צנרת פגומה או שחוקה. בכלל אמבטיה יפה עם מיטב המגבות, עוזרת למכור בית.
 
בטיחות
אתם אולי למדתם לחיות עם כל מיני מלכודות: סקטבורד על המדרגות, כבל מאריך, שטיחים חלקלקים, אורות נמוכים. ודאו כי הבית שלכם אינו מסוכן עבור הקונים.
 
שטח אחסון
רוכשי הדירות מחפשים מרחב מחייה נוח וגם בוחנים שטח אחסון. את ה"ג'אנק" תחביאו במרתף, במחסן או בבוידעם. זו הזדמנות לסדר, לפנות ולתרום דברים שלא נגעתם בהם שנים.
מרחב
בחדרי שינה ובכלל, היפטרו מרהיטים מיותרים כדי ליצור מרחב, הפכו את האווירה לנעימה עם וילונות וכיסויי מיטה.
 
אור
הסיטו וילונות ותנו לאור להיכנס הביתה. כאשר אתם מראים את הבית בערב, הדליקו את כל האורות בפנים ובחוץ. אור מוסיף צבע וחום, מה שנותן לקונים פוטנציאליים להרגיש רצויים.
 
חיות מחמד
כלבים וחתולים הם בני לוויה נהדרים, אך כשמראים את הבית עדיף לשמור שלא יסתובבו לקונה בין הרגליים בעת שהוא מסתכל על הבית.
 
אוירה
רוכשי הדירות רוצים להתרכז בבית. על מנת לא להסיח את דעתם כדאי לשמור על ווליום נמוך של הטלוויזיה ולצמצם את נפח השיחה למינימום.
לעולם אל תתנצלו
הקונה ינסה לדמיין את עצמו חי בבית ומה ירצה לשנות בו כדי להתאימו לאורח החיים שלו. אם הלקוח הפוטנציאלי מעיר על הבית, נסו לא לקחת את זה אישית ותנו לסוכן הנדל"ן שלכם להתמודד עם זה. לא משנה כמה צנוע ביתכם, לעולם אל תתנצלו על חסרונותיו.
 
תנו לסוכן שלכם לעשות את העבודה
אמנם אתם מכירים את הבית שלכם הכי טוב אבל סוכן הנדל"ן שלכם הוא זה שמבין את רצון הקונים. תנו לו להציג את סגולותיו של הבית ולנהל משא ומתן על המחיר ותנאי העסקה.