איך לבחון השקעות נדלן

אנו בחברת HGS מתמחים ביזמות והשקעות נדלן בבולגריה, תוך הקפדה על מקצועיות ושקיפות ובשורותינו צוות מקצועי בעל ניסיון רב בנדל"ן בולגריה.

להשקעה וקבלת ייעוץ ומידע נוסף צור קשר
 
השקעה סולידית ותשואה של 177% רווח יזמי על נדל"ן בולגריה
נותרו מספר מקומות אחרונים למשקיעים
 
סיפור הצלחה: Golden View Residence
מימוש השקעת נדל"ן בבולגריה בפרויקט יוקרה יוצא דופן בעיר פלובדיב
 
 

 
רבים מאיתנו יבצעו השקעה בנדלן במהלך החיים, השקעת נדלן כזו או אחרת. השקעות בנדלן זהו אולי אפיק ההשקעות הנפוץ והפופולארי ביותר בעולם. לא פלא שמסביב לאיילי נדלן נרקמים מיתוסים וחייהם אפופים הילת זוהר, דונלד טראמפ, שלדון אדלסון, שלום תשובה.
 
גם מדינת ישראל הקטנה אינה חפה מכרישי השקעות נדלן מפורסמים. והכול ממה? אדמות, בלוקים ובטון. מוזר ככל שיהיה, ללא ספק תחום השקעות נדלן הוא תחום המושך אליו כמגנט את כולנו. לרבים מאיתנו השקעה בנדלן הכי גדולה שאנו מבצעים בחיים היא קניית דירה, זו השקעה לכל דבר. לא ניתן למצוא כמעט משקיעים שאינם עושים השקעה בנדלן אם באופן ישיר או בצורה עקיפה.
 
 
יש כאלו שמשקיעים בדירות תמורת תשואה עם תקווה לעליית ערך נכס, ישנם הבוחרים השקעה בנדלן בצורת קניית אדמות להשבחה או לבנייה, ישנם כאלו שעושים השקעה בנדלן באמצעות קבוצות רכישה כאלו או אחרות, יש כאלו שהופכים יזמים בעצמם ולמרות ההבדל הגדול יש גם את אפיק ההשקעות הבורסאי בחברות נדלן, ההבדל שבבורסה אתה משקיע בנייר ערך של חברת נדלן שיכול לרדת לטמיון ולצערנו גם ראינו דוגמאות כאלו בשנת 2009 הקשה.
 
 
הנגישות הרבה שיש לתחום היא גם היתרון וגם החיסרון שלו. היתרון הוא שבאמת כל אחד יכול לעשות השקעה בנדלן ללא ידע או הכשרה מוקדמת. לא מבקשים תעודות ודיפלומות כשאתה בא לקנות נכס כזה או אחר. אך מצידו השני של המטבע כדאי לזכור כי השקעת נדלן היא לא דבר פשוט. כל השקעה בנדלן צריכה להישקל בכובד ראש.
 
נדלן הוא תחום מורכב הרבה יותר ממה שנראה, לניסיון, לידע לקשרים ולמקצועיות יש תפקיד מרכזי וחשוב בתהליך השקעה מוצלח בנדלן. נתונים חסרים לרוב האנשים.
 
 
המלצה מספר 2. היא לבצע השקעות נדלן עם, בשיתוף או פשוט דרך מקצוענים שלהם יש את הידע, הכלים הקשרים והיכולת למקסם את השקעת הנדלן שלך לרמת הרווחיות הגבוהה ביותר מצד אחד, תוך כדי נקיטת פעולות של משנה זהירות כדי להגן על ההשקעה מצד שני. הגורם החשוב ביותר בהשקעה בנדלן הוא האמינות של מי שבחרת לעבוד איתו, שיהיה בית השקעות.
לאחר מכן הדרך להצלחה סלולה.
 
 
לסיכום: השקעת נדלן היא אכן מרגשת, סקסית ועשויה אף להיות רווחית עד מאוד, אך אל לנו לטעות, תחום זה הוא מורכב מאין כמוהו, בו לידע ולניסיון תפקיד מרכזי.
 
 
השקיעו בחוכמה!
 
 
נפתלי (תולי) הלוי