מאמרים

עשרת הדיברות לרכישת נכס מניב - חלק 2
יצא לכם לראות פרסומת לנכסים מניבים המבטיחים לנו תשואות שנתיות של 8-12%. איך זה יכול להיות נכון אם אנחנו יודעים שבשווקים מפותחים ברחבי העולם התשואה המקובלת בשוק הנדל"ן היא 3-4%?
PMR מדווחת על מגמת עלייה במחירי הדירות
26.07.2012 הנתונים החדשים של המכון הלאומי לסטטיסטיקה (NSI) ברבעון השני של 2012 מראים כי לראשונה מאז תחילת המשבר חלה עלייה של 0.2% במחירי הדירות בערים הגדולות בבולגריה לעומת הרבעון הקודם.
ענף הבניה בבולגריה, תחזית הפיתוח בשנים 2012-2014
זמינות כספי קרנות האיחוד האירופי ויכולת מוגברת בקליטת מימון זה, תורמים לצמיחה קבועה של ענף ההנדסה בעשור הבא. למרות שסדר העדיפויות עשוי להשתנות מעט במהלך שמונה השנים הבאות, לנוכח המשאבים הכספיים היציבים העומדים לרשותה, נראה שבולגריה תמשיך בפיתוח פרויקטים טרנס אירופאים בעדיפות גבוהה.
עשרת הדיברות לרכישת נכס מניב
יצא לכם לראות פרסומת לנכסים מניבים המבטיחים לנו תשואות שנתיות של 8-12%. איך זה יכול להיות נכון אם אנחנו יודעים שבשווקים מפותחים ברחבי העולם התשואה המקובלת בשוק הנדל"ן היא 3-4%?
סקירה של שוק הנדל
12.1.2012 הבשורה החיובית שהגיעה משוק הנדל"ן הבולגרי בשנת 2011 היא הגידול במספר העסקאות ושיעורי ריבית נמוכים על משכנתאות. לגבי 2012, נראה שהשוק ינוע על רקע חוסר הביטחון הנובע ממשבר החוב ועתידה הכללי של אירופה.
צפי לגידול בהשקעות זרות ישירות
יש עניין גובר בקרב משקיעים בינלאומיים, רק בשבעת החודשים הראשונים של 2011, היו 15-20 ביקורים של משלחות ויותר מ-100 בקשות מידע.
ראיון עם ולדימיר ולקוב הנספח הכלכלי החדש של ממשלת בולגריה בישראל
הנספח הכלכלי החדש מספר: "לא בכל מקום נפתחת נציגות כלכלית... ישראל היא יעד מצוין בגלל שמה שישראל כבר עשתה, זה מה שאנחנו מנסים לעשות. לכן אני פה, כדי לייצר קשר שיאפשר לנו ללמוד מהנסיון שלכם וכדי לנסות ולהביא את הידע שלכם אלינו.
נדלן אירופה - מרכזים מסחריים
מתוך שוק נדלן אירופה, שוק מרכזי הקניות במרכז אירופה, גדל ב-50% בשלוש השנים האחרונות מבחינת שטחים להשכרה ומסתכם בלמעלה מ-12 מליון מ"ר, למרות המשבר אשר פגע בעיקר במרכז אירופה, גם ביזמים ומפתחים, גם בקמעונאים וגם בכח הקניה של הציבור.
איך להראות את הבית שלכם לקונים פוטנציאליים?
10 טיפים איך להראות את הבית שלכם כדי למכור מהר ובמחיר טוב! בייחוד כשקונים יושבים על הגדר ומחכים לירידת מחירים.
האיחוד האירופי משקיע היום בשביל המחר
תשתיות תחבורה ואנרגיה, מדע וחינוך, גבולות ושכנות - אלה הם סדרי העדיפויות של התקציב הפיננסי של האיחוד האירופי לתקופה של שבע השנים הבאות. על פי ההצעה של הוועדה, התקציב הפיננסי הרב שנתי 2014-2020 מסתכם ב- 1,025,000,000 €.
מגמות ומחירים בשוק הנדלן בבולגריה
14.7.2011 מספר העסקאות והביקוש לנדלן בבולגריה הם קבועים אבל נראה שבשנים הקרובות יתחזק תהליך ההגירה מהבניינים הישנים לדירות מודרניות יותר אשר יעודד כשלעצמו את הבנייה של בנייני מגורים חדשים.
מה מניע את שוק הנדל
16.6.2011 זהו המאמר הראשון בסדרת מאמרים שכותבת סטויקובה על שוק הנדל"ן בבולגריה לאור בחינה מדוקדקת שערכה על שוק הנדל"ן הבולגרי באמצעות מחלקת המחקר שעומדת לרשותה. להלן תקציר המאמר.
סקירה מלאה על שוק הנדל
16.6.2011 סקירה מלאה על שוק הנדל"ן בבולגריה.
בולגריה מקדמת השקעות זרות באמצעות מיסוי נמוך ועוד...
יותר ויותר חברות איטלקיות מעבירות את פעילותן לבולגריה. מלבד רקע תרבותי משותף אנו מעריכים את גישת הבולגרים לעבודתם וכמובן את יתרונות המס והיות בולגריה שוק מתפתח.
ראיון עם השגריר החדש של בולגריה בישראל
האג'נדה של השגריר הבולגרי החדש לחשוף עוד ועוד חברות ישראליות ליתרונות העסקיים להשקעות בבולגריה: 10% מס, שכ"ע נמוך, לוגיסטיקה זולה וגישה קלה לכל אירופה ועוד.
209% רווח - אין דבר כזה!!!
כבר כמעט 15 שנה שאני עוסקת בתחום השקעות נדלן. במהלכן עבדתי במגוון שווקים. בארה"ב, לונדון, קפריסין, בולגריה וכמובן ישראל. למרות ששיווקתי ומכרתי נדלן בחו"ל להשקעה, דירות, בתי קיט וכו' מעולם לא הייתי מעורבת או נחשפתי השקעות בחול שמשקפות יותר מ - 200% רווח, עד עכשיו.
קבוצות רכישה
אם קבוצות רכישה היו מזון, סביר להניח שהם היו פרוזן יוגורט. בשנתיים האחרונות לאן שלא פנית ולאן שלא הלכת, כל מה ששמעת זה מתארגנת קבוצת רכישה פה קבוצת רכישה שם. פתאום כולם רוצים להיות חלק בטרנד של קבוצת
ארץ מזרח אירופה
"ממרום גילי הלא כ"כ מבוגר (38 שנה) כבר הספקתי לראות דבר אחד או שניים בעולם, אם נעיין בספרי ההיסטוריה ניווכח שאנו רוכבים על גלגל שאינו נגמר וכנראה גם שימשיך הרבה אחרי שנעזוב..." פוסט מרתק
פלובדיב והיהודים בשואה
פלובדיב, העיר השנייה בגודלה בבולגריה ומעוז התרבות וההסטוריה, נשמעת עיר דמיונית ולא מוכרת אבל בפועל לתושבי פלובדיב מקום חם בלב האומה היהודית. בתקופת השואה הגנו תושבי פלובדיב בגופם על יהודי העיר
תרבות עסקית בבולגריה
הרפובליקה של בולגריה שבירתה סופיה, שוכנת בחצי האי הבלקני במזרח אירופה, בצומת חשובה המגשרת בין אירופה, אסיה והמזרח התיכון. היא גובלת ברומניה בצפון, בים השחור במזרח, ביוון ובתורכיה מדרום ובמקדוניה וסרבי
טיפים חשובים למתעניינים בתחום נדלן השקעות בחו
לפני שאתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם השקעות הנדל"ן בחו"ל, שימו לב שעל אף אחוזי הרווח הגבוהים והמפתים שתוכלו לקבל ביחס להשקעות נדל"ן בארץ, חשוב לבצע מספר בדיקות פשוטות למניעת שגיאות ותקלות מאוד לא